Wolontariat katolicki w kontekście wychowania do wartości

Logo SKCSerdecznie zapraszamy Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas na zajęcia:  formacyjno-szkoleniowe: Wolontariat katolicki w kontekście wychowania do wartości organizowane przez Kurię Diecezjalną i MCDN ODN w Tarnowie we współpracy z Caritas Diecezji Tarnowskiej dla Opiekunów i Asystentów Szkolnych Kół Caritas, Odbędą się one 25 kwietnia 2018 r w godz.10.00-14.00 w MCDN ODN w Tarnowie, ul. Nowy Świat 30, aula na 2 piętrze.

Zajęcia będą realizowane w następujących modułach:

  1. Szkoleniowym - wykład:
    • „Wolontariat katolicki w kontekście wychowania do wartości” – ks. dr Tomasz Lelito – Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie
    • Posługa charytatywna w pracach V Synodu Diecezji Tarnowskiej – ks. prałat Zbigniew Pietruszka – Dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej
    • Dobre praktyki – opiekunowie Szkolnych Kół Caritas
  2. Informacyjnym - przygotowanie do XII Zjazdu i omówienie Zjazdu SKC w Porąbce Uszewskiej.

Zajęcia będą potwierdzone zaświadczeniem ukończenia formy doskonalenia zawodowego przez MCDN ODN w Tarnowie. 

Prosimy o zgłoszenie udziału w zajęciach drogą elektroniczną na stronie http://www.tarnow.mcdn.edu.pl w zakładce: Zgłoszenia ONLINE do 18 kwietnia br. To zgłoszenie zastępuje dotychczasową „Kartę zgłoszenia uczestnika”. Jeśli, ktoś nie zgłosi udziału online - to proszę wysłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres ODN w Tarnowie.

Ponadto bardzo prosimy o wysłanie do biura Caritas Diecezji Tarnowskiej maila (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) potwierdzającego  udział w zajęciach.