Pomoc dla poszkodowanych przez trąbę powietrzną

traba powietrzna 1Caritas Diecezji Tarnowskiej pragnie przyjść z konkretną pomocą osobom poszkodowanym przez trąbę powietrzną, która przeszła 24 czerwca br.  przez Librantową i Koniuszową.  Istnieje możliwość dofinansowania zakupu materiałów budowlanych związanych z naprawą lub wymianą dachu budynku mieszkalnego.

Pomoc będzie przyznawana na podstawie złożonego w Biurze Caritas wypełnionego wniosku opieczętowanego i podpisanego przez księdza proboszcza. Wzór wniosku jest dostępny na stronie internetowej Caritas oraz w kancelarii parafialnej.  Złożenie wniosku jest równoważne z przyjęciem wszystkich zasad związanych z obowiązkiem rozliczenia przyznanej pomocy w formie wskazanej przez Caritas.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości należy kontaktować się z Biurem Caritas: (14) 631 73 20 w dni powszednie od 8.00 do 15.00.

Wpłat na rzecz poszkodowanych można dokonywać na konto:
71 1020 4955 0000 7302 0097 4683 z dopiskiem - Nawałnica na Sądecczyźnie

Pobierz wniosek

Caritas dla najmłodszych

Caritas Diecezji Tarnowskiej z okazji Dnia Dziecka - w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas Polska - przekazała maskotki, książki, gry planszowe, słodycze – jako zawartość „Pudełek Szczęścia” dla podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo- Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych, ŚDS im. św. Kingi w Tarnowie , DPS dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Brzesku a także dla chorych dzieci odwiedzanych przez siostry ze Stacji Opieki Caritas.

Systemowa terapia rodzin

konsultacjeinformujemy, że w prowadzonej przez Fundację Auxilium Poradni Specjalistycznej Arka (w Tarnowie i w Mielcu) mają Państwo możliwość skorzystania z systemowej psychoterapii rodzin. Ten rodzaj terapii proponowany jest przede wszystkim w sytuacjach zaburzenia funkcjonowania rodziny, a więc gdy pojawiają się różnego rodzaju patologie, konflikty, trudne sytuacje życiowe czy trudności wychowawcze. Prawidłowo działający system rodzinny umożliwia rozwiązywanie pojawiających się trudności wspólnie, zgodnie z pewnymi zasadami wewnętrznymi i w zgodzie.

Kościół Miłosierdzia Bożego w Starym Sączu - zobacz listę nagrodzonych

1. Brzesko św. Jakuba Kazimierz Kural
  2. Brzesko św. Jakuba PSS SPOŁEM Brzesko
  3. Tarnów Świętej Rodziny TSS SPOŁEM ul. Tuchowska 23 - Tarnów
  4. Tarnów Świętej Rodziny Hotel TARNOVIA S.A.
  5. Tarnów Świętej Rodziny WIALAN LANGER i  WIATR Spółka Jawna