Pomoc psychologiczna

Szanowni Państwo!

Auxilium telepomoc psychologicznaMamy świadomość, jak bardzo dotknęły wszystkich ograniczenia wprowadzone w naszym kraju w związku z zaistniałą sytuacją. Strach przed infekcją, izolacja, ograniczony kontakt z rodziną i przyjaciółmi, konieczność pracy i nauki w domu, niepewna sytuacja gospodarcza i ograniczony dostęp do praktyk religijnych może powodować potrzebę wsparcia, o które w obecnej sytuacji jest zdecydowanie trudniej niż dotychczas.
Wobec tego, że nie możemy wszystkim którzy tego potrzebują udzielać takiego wsparcia stacjonarnie, Fundacja „Auxilium” we współpracy z Caritas Diecezji Tarnowskiej  uruchomiła specjalną linię telefoniczną, na której można bezpłatnie uzyskać konsultację psychologiczną. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym przyczyni się choć odrobinę do zmniejszenia negatywnych konsekwencji kryzysu, który obecnie przeżywamy wszyscy.
Nasi psychologowie czekają na Państwa w dni robocze od 16.00 do 20.00 pod numerem  12 444 7922 (numer stacjonarny, opłata zgodna z cennikiem operatora).

Z poważaniem, Zarząd Fundacji Auxilium