KONCERT KOLĘD I WIGILIA W JADOWNIKACH MOKRYCH

21 grudnia 2023r.  w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych odbył się „Koncert Kolęd i Pastorałek” w wykonaniu uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej, Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

WIGILIA W DOMU DLA BEZDOMNYCH W TARNOWIE

Wigilia dla osób bezdomnych rozpoczęła się Mszą św. sprawowaną przez ks. Zbigniewa Pietruszkę i ks. Krzysztofa Majerczaka w kaplicy Domu dla Bezdomnych w Tarnowie.

"Żywnościowy SOS" od Fundacji Biedronki

Schronisko dla osób bezdomnych „Dom dla Bezdomnych Mężczyzn Caritas Diecezji Tarnowskiej” w Tarnowie  zakwalifikowało się do programu Fundacji Biedronki „Żywnościowy SOS”.

WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom już od 30 lat tworzy polską Wigilię. Połączone jest ono z rozprowadzaniem w czasie Adwentu Świecy Caritas, która w ciągu lat stała się rozpoznawalnym symbolem Wigilii.

7 Światowy Dzień Ubogich

W niedzielę 19 listopada będziemy przeżywać 7 Światowy Dzień Ubogich. To dzień, który ma zwrócić naszą szczególną uwagę na potrzeby ludzi ubogich, cierpiących, chorych.